Modny dodatek do loftowych wnętrz

Drewniana ramka 50×70 świetnie się sprawdza w nowoczesnych, loftowych wnętrzach, gdzie panuje styl minimalistyczny i stonowana kolorystyka. Taki dodatek nigdy nie wyjdzie z mody i w zależności od wyobraźni mieszkańców – można go wykorzystać w rozmaity sposób.

Drewniana ramka 50×70 na zdjęcia

Zdjęcia to ulubiony dodatek we wnętrzach wielu osób. To one bowiem nadają każdemu pomieszczeniu ciepła oraz rodzinnego, harmonijnego klimatu. W zależności od gustu, w ramkach 50×70 (np. takich) można umieścić zdjęcia czarno-białe, kolorowe lub w sepii. Świetnym pomysłem jest stworzenie z nich na ścianie prawdziwych kolaży czyli zbioru kilku lub kilkunastu zdjęć o różnych rozmiarach.

Modne plakaty

Plakaty w ostatnim czasie robią furorę w wielu designerskich wnętrzach. Wiele firm specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych plakatów, których tematyka spokojnie dopasuje się do każdego wnętrza. Klienci w ostatnim czasie chętnie ozdabiają nimi salony, sypialnie, jadalnie, kuchnie oraz pokoje dziecięce. Ciekawe plakaty w dobrze dopasowanych do nich ramkach to zdecydowanie „must have” w każdym stylowym i designerskim wnętrzu.

Ponadczasowe obrazy

Wiele osób kocha obrazy. I choć nie zawsze każdego stać na oryginały od ulubionych artystów – wielu z nich często kupuje ciekawe obrazy od lokalnych artystów. By taki obraz dobrze prezentował się na ścianach w domu, musi być odpowiednio oprawiony. Dobra jakościowo drewniana ramka w odpowiednim kolorze to zdecydowanie strzał w dziesiątkę, który jeszcze podkreśli wyjątkowe dzieło.