Półka metalowa czy drewniana? Którą wybrać?

Półki coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych wnętrzach. Klienci nie wyobrażają sobie swoich ścian bez efektownych, modnych półek, na których można eksponować swoje pamiątki, nagrody oraz inne dekoracje. Jaką półkę wybrać jednak do swojego pomieszczenia? Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie? Poniżej kilka sprawdzonych rad.

Półka metalowa, szklana, czy może półka wisząca dąb sonoma?


Półka dąb sonoma na ścianę sprawdzi się idealnie w klasycznych, tradycyjnych wnętrzach, w których to dominują proste meble w ciemnych kolorach. Będzie ona świetnym uzupełnieniem wystroju w przestrzennym salonie, w przytulnej kuchni, klimatycznej sypialni, a nawet można ją umieścić w pokoju dziecięcym. Przyda się na pewno wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca do przechowywania takich rzeczy jak: książki, segregatory oraz różnego rodzaju pamiątki. Półka wisząca dąb sonoma bardzo często umieszczana jest także na ścianach w biurach i kancelariach. Nic dziwnego, gdyż w eleganckich, stylowych pomieszczeniach sprawdza się ona najlepiej.

Półka metalowa

Półka metalowa doskonale pasuje do wnętrz w klimacie industrialnym oraz loftowym. Trzeba jednak przyznać, iż ich jakość pozostawia często wiele do życzenia. Półki metalowe nie są tak efektowne, jak półki wykonane z najwyższej jakości drewna. Ponadto często pod wpływem dużego ciężaru, zniekształcają się, co psuje efekt w pomieszczeniu. Półka szklana idealnie sprawdzi się natomiast w łazience (np.: przy lustrze). Ilość rzeczy, które można na nie ustawić jest ograniczona.

Jak widać z powyższego, półka wisząca dąb sonoma sprawdzi się praktycznie wszędzie. Klienci będą zadowoleni zarówno z efektownego designu, jak i z solidnej konstrukcji, która utrzyma naprawdę wiele. Co ciekawe, teraz półka dąb sonoma na ścianę kosztuje naprawdę niewiele. Można więc od razu kupić kilka sztuk, gdyż na pewno przydadzą się one w wielu wnętrzach.