Elegancja i ciepło – czarne lampy podłogowe

Lampy podłogowe dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach i wzorach. Czy są one małe lub duże, będą one odpowiedzialne za wprowadzenie wyjątkowego nastroju do wnętrza! Możesz użyć lampy podłogowej w prawie wszystkich stylach, aby wypełnić przestrzeń lub stworzyć prostą, ale przytulną atmosferę. 

Wybierz wykończenie według swojego gustu


Czarne lampy podłogowe są dostępne w wielu różnych stylizacjach i materiałach, takich jak drewno, stal/chrom lub te ze szklanymi lub tkaninowymi kloszami. Drewniana lampa podłogowa ma solidny wygląd i może łatwo dopasować się do wielu wystrojów domowych, jest ponadczasowa i dostępna w różnych stylach. Stalowe/chromowe wykończenie emanuje industrialnym wyglądem, jest to idealne wykończenie w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak beton, aluminium lub twarde plastikowe przedmioty.

lampy podłogowe

Czy wolisz mniej solidną i industrialną lampę? Wówczas lampy podłogowe ze szklanymi lub tkaninowymi kloszami są idealne, ponieważ emitują ciepłe i nastrojowe oświetlenie, klosz z przydymionego szkła zapewni bardzo przytulną atmosferę i ciepłe oświetlenie.

A zatem, który styl Ci odpowiada?

  • Industrialny: Wiele lamp podłogowych będzie miało industrialny wygląd ze względu na swój wygląd, są one dość duże, co daje im solidne wykończenie. Tak więc czarna industrialna lampa podłogowa jest idealna jako wypełniacz przestrzeni, czy to w salonie, sypialni czy jadalni. Ten styl lampy podłogowej jest idealny do miejsc, gdzie szarość i brąz są głównymi kolorami używanymi, kiedy wprowadzasz dużą czarną lampę podłogową tworzysz atmosferę w kontraście z ogólnymi kolorami pokoju.
  • Klasyka: Czy wolisz bardziej lampy w stylu vintage lub retro? Wtedy klasyczne wykończenie jest idealne dla Ciebie, użycie złota i miedzi w połączeniu z czernią daje lampie podłogowej ostateczny klasyczny i retro wygląd. Dzięki zastosowaniu tych kolorów, czarna lampa podłogowa wyróżnia się bardziej i promieniuje pięknym oświetleniem.
  • Wieś: Z wykorzystaniem drewna i kutego żelaza tworzony jest styl i wystrój country. Naturalne i inspirowane wsią kolory, takie jak brąz i zieleń, pięknie współgrają z czarną lampą podłogową.


Czarne lampy podłogowe to obowiązkowy element wystroju w wielu sytuacjach, pasują do prawie wszystkich stylów i dekorów, emanują przytulnością, atmosferą i ciepłym oświetleniem, jak również funkcjonalnym oświetleniem. Chcesz mieć bardziej nastrojowe, ale funkcjonalne światło w swoim domu? W takim razie zdecyduj się na czarne lampy podłogowe!