Nogi do mebli a ich wyjątkowy wygląd

Ozdobne nogi od mebli oraz nóżki meblowe to doskonała propozycja dla właścicieli mieszkań, którzy lubią często zmieniać oraz kształtować otaczającą ich przestrzeń. Te drobne elementy pełnią nie tylko funkcję praktyczną, lecz także pozwalają odmienić wygląd każdego mebla i nadać mu wyjątkowego charakteru.

Noga do stołu w bogatej ofercie

Dziś wybór akcesoriów służących do nadawania meblom wyjątkowego uroku jest przeogromny. Pośród wielu z nich można wymienić nóżki od stołów oraz wielu innych mebli. Niezwykle oryginalnie oraz ciekawie prezentują się akcesoria  wykonane są ze stali nierdzewnej pokrytej farbą proszkową lub specjalną powłoką galwaniczną. W zależności od potrzeby każdy klient ma do wyboru nogi do stołu o różnym kształcie oraz zróżnicowanej wysokości.

Standardowe rozmiary wahają się w granicach od 70 do 82 cm. Takie nogi doskonale pasują nie tylko do domowych stołów, lecz także jadalnianych znajdujących się na stołówkach oraz w wielu restauracjach. Poszczególne nogi od stołu różnią się także kształtem. Niektóre z nich są kwadratowe, a  inne z kolei okrągłe.

Nóżki do mebli a ich stabilność i design

Nóżki to takie elementy, które znajdują się w większości mebli. Są w nie wyposażone nie tylko stoły i biurka, lecz również krzesła, fotele, szafy, sofy, kredensy oraz różnorodne regały.

Te niepozorne oraz niewielkie elementy w dużej mierze decydują nie tylko o stabilności całej konstrukcji oraz jej wytrzymałości, lecz także o designie. Dzięki nogom poszczególne meble nabierają lekkości oraz wyjątkowego charakteru.

Meblowe nóżki w bogatej odsłonie

Dziś wybór nóżek meblowych jest przeogromny. Każdy klient może wybierać spośród akcesoriów wykonanych z metalu, drewna oraz wielu innych tworzyw.

Poszczególne nogi do mebli różnią się także pomiędzy sobą kształtem oraz kolorystyką. Dzięki bogatej ofercie można je z łatwością dopasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych mebli.