Ranking TOP 5 stylowego oświetlenia sufitowego

Lampy sufitowe to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wykończeniowych powierzchni użytkowej. Produkt ten nie tylko świetnie uzupełnia dane wnętrze, ale również nadaje mu pożądanego charakteru. Niejedna z nich idealnie wpasuje się w preferowany przez architekta lub dekoratora wnętrz styl. Co więcej, kilka z nich znalazło się właśnie w tym rankingu, o których mowa? Przekonaj się sam!

5. Lampa sufitowa Galaxy – nowoczesny minimalizm

Ten niesamowity produkt posiada cztery czasze o różnych kształtach, które w niewiarygodny sposób rozproszą światło po całym pomieszczeniu. Bezsprzecznie to oświetlenie sufitowe perfekcyjnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu eklektycznym.

4. Lampa sufitowa TANGO, czyli innowacja w czystej postaci

Charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesnym wzornictwem oraz ponadprzeciętnym kształtem czaszy, który wielu konsumentom kojarzy się z klatką. Stanowi oryginalny dodatek do stylu nowoczesnego.

3. Lampa sufitowa SERPENTIS – coś dla fanów stylu glamour

Design tej lampy jest unikatowy i nieszablonowy, dzięki czemu szykownie będzie wyglądać zarówno w domach i mieszkaniach, jak i hotelach oraz biurach. Składająca się z wielu kryształków wygląda niezmiernie elegancko, a w dodatku zapewnia jej to niebanalnie fantastyczny poziom luminacji.

2. Lampa sufitowa REDON – dyskretny element skandynawski

To unikatowe połączenie złota, czerni i bieli. Może być z dwóch lub czterech źródeł światła, które są nie tylko odpowiednio rozłożone, ale również w bardzo dobry sposób oświetlają pomieszczenie. Zdecydowanie będzie to niewiarygodny element dopełniający dla pomieszczeń inspirowanych style mieszkańców północnej Europy.

1. Lampa sufitowa CRYSTAL – piękno przyszłości

Ten artykuł nie tylko rozświetli każde wnętrze, ale również nada mu szyku, przez co stanie się także bardziej wytworne. Jej oprawa fenomenalnie lśni, a znajdujące się wewnątrz kryształy, zapewniają wysoki stopień luminacji. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.